Mała architektura

Profesjonalna aranżacja elementów nieożywionych.

Aranżacja elementów nieożywionych w ogrodzie

Projekt zieleni poza odpowiednią aranżacją roślinności zawiera wiele elementów nieożywionych zwanych małą architekturą. Są one równie ważne co zieleń a więc należy im poświęcić sporo uwagi.

Planowanie dodatkowych elementów dekoracyjnych

Odpowiedni dobór nawierzchni i dodatków takich jak ławki, donice czy pergole decyduje o charakterze terenu opracowania. Dodatki powinny współgrać z otoczeniem, umiejętnie podkreślać walory wybranych gatunków roślin i całych założeń, a także nadawać konkretny styl: nowoczesny, naturalistyczny, romantyczny itp. Odpowiedni dobór poszczególnych elementów jest kluczowy do osiągnięcia zamierzonego efektu. W zależności od preferowanego stylu oferujemy projekty w oparciu o gotowe, ogólnodostępne materiały jak również własne koncepcje. Własny indywidualny projekt jest gwarancją uzyskania niepowtarzalnego, efektu.

Zamów projekt ogrodu

Pracownia Architektury Krajobrazu
projektowanie ogrodów

Dane kontaktowe
Telefon: +48 606 344 630
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Siedziba firmy
ul. Kubusia Puchatka 8
05-830 Nadarzyn, Mazowieckie

Małą architekturę projektujemy na terenie całej Polski, skupiając się w szczególności na Mazowszu oraz okolicznych regionach. Oferujemy realizację w wielu miastach: Warszawa, Pruszków, Legionowo, Wołomin, Otwock, Nowy Dwór Mazowiecki, Żyrardów, Ząbki, Marki, Łomianki, Warka, Skierniewice, Płock, Łódź.