Projektowanie ogrodów Mazowieckie

Profesjonalna aranżacja i pielęgnacja Twojego ogrodu.

Profesjonalna realizacja ogrodów Warszawa i okolice

Każdy, nawet najmniejszy fragment terenu odpowiednio zaaranżowany sprosta Twojej potrzebie posiadania wymarzonego kawałka zieleni na własność. Wykonujemy projekty ogrodów, tarasów oraz balkonów dostosowanych do Twoich potrzeb. Projektujemy z myślą o Tobie – Wasze pomysły, oczekiwania i inspiracje w połączeniu z naszą wiedzą i doświadczeniem stanowią gwarancję sukcesu.

Projektujemy ogrody

Naturalistyczne

Minimalistyczne

Tradycyjne

Nowoczesne

Wymarzony ogród krok po kroku

 • Darmowa konsultacja

  Pierwszym krokiem jest darmowa konsultacja. To właśnie ten moment w którym wysłuchamy wszystkich Twoich próśb, przedstawisz nam swoje oczekiwania i pomysły. Następnie dodamy coś od siebie i tak powstanie wymarzony, indywidualny i szyty na miarę projekt.
 • Inwentaryzacja

  Inwentaryzacja to kolejny istotny krok naszej współpracy. Na podstawie istniejącego podkładu geodezyjnego zbierzemy potrzebne informacje takie jak wymiarowanie, punkty poboru wody, rozkład instalacji elektrycznej. Następnie naniesiemy istniejące rośliny i elementy małej architektury z uwzględnieniem elementów które mają pozostać oraz tych przeznaczonych do usunięcia.
 • Projekt koncepcyjny

  Projekt koncepcyjny powstanie dzięki wcześniejszej konsultacji na bazie uzyskanego podkładu z naniesionymi elementami. Projekt obejmuje rzut terenu opracowania wraz z przekrojami ukazującymi istotne i charakterystyczne fragmenty, detale małej architektury jak pergole, ławki czy altany, wizualizacje 2D, a także wykaz proponowanych roślin (uwzględniający ich ilość i rozstaw nasadzeń) i materiałów zastosowanych w architekturze ogrodowej. Wspólnie będziemy go modyfikować i przekształcać aż do momentu uzyskania Twojej pełnej satysfakcji.
 • Wizualizacja 3D

  Na Twoje życzenie wzbogacimy projekt o wizualizacje 3D dzięki którym zobaczysz jak zieleń prezentuje się zarówno za dnia jak i o zmierzchu, a także o różnych porach roku. Jest to najlepszy i najbardziej skuteczny sposób zilustrowania i przedstawienia projektu.
 • Realizacja projektu

  Ostatnim etapem naszej współpracy będzie realizacja zatwierdzonego projektu. Wybierając naszą firmę masz pewność 100-procentowego odwzorowania przedłożonej koncepcji.

Zrealizowane projekty ogrodów

Projekt nowoczesnego ogrodu leśnego

Projekt nowoczesnego ogrodu leśnego

Projekt nowoczesnego ogrodu leśnego 2

Projekt nowoczesnego ogrodu leśnego 2

Projekt nowoczesnego ogrodu leśnego 3

Projekt nowoczesnego ogrodu leśnego 3

Rabata naturalistyczna

Rabata naturalistyczna

Rabata naturalistyczna 2

Rabata naturalistyczna 2

Staw kąpielowy Błonie

Staw kąpielowy Błonie

Staw kąpielowy Błonie 2

Staw kąpielowy Błonie 2

Skalniak Błonie

Skalniak Błonie

Zamów projekt ogrodu

Pracownia Architektury Krajobrazu
Projektowanie ogrodów

Dane kontaktowe
Telefon: +48 606 344 630
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Siedziba firmy
ul. Kubusia Puchatka 8
05-830 Nadarzyn, Mazowieckie