Systemy nawadniania

Profesjonalna aranżacja systemów nawadniania.

Projektowanie systemów nawadniania

Podczas projektowania terenów zieleni, ważne jest połączenie estetyki i funkcjonalności. By jednak w pełni czerpać satysfakcję z własnej przestrzeni ważna jest również wygoda. W pełni zautomatyzowany system nawodnieniowy utrzyma roślinność w dobrej kondycji, zaoszczędzi wiele czasu i wysiłku.

Systemy nawadniania

Systemy nawodnieniowe są bardzo wydajne i ekonomiczne. Charakteryzują się niewielkim, w porównaniu z ręcznym podlewaniem - zużyciem wody. Optymalnie wykorzystują i dawkują dostarczaną wodę.

W zależności od wybranych gatunków, ogród posiada w różnych miejscach nieco odmienne zapotrzebowanie na wodę, inny może być także preferowany przez rośliny sposób jej dostarczenia. Prawidłowo zaprogramowany i rozprowadzony system nawodnieniowy dostarczy w odpowiedni sposób, prawidłową ilość wody. Wyposażony w czujnik deszczu automatycznie wyłączy się w razie opadów.

Oferowane dysze i końcówki nawodnieniowe:

  • dysze mikrozraszacza - są to najmniejsze z oferowanych w systemach nawodnieniowych dysz. Doskonale sprawdzają się na rabatach i przy nawodnieniu skupisk drzew czy krzewów.
  • Linie kroplujące stosowane na rabatach przy mniejszych roślinach wymagających podawania wody bezpośrednio do korzeni z pominięciem nadziemnej części rośliny. Ich zaletą jest możliwość przykrycia ziemią lub korą dzięki czemu są niewidoczne.
  • Zraszacze stałe sprawdzają sie przy podlewaniu większych połaci i trawników.

Zamów projekt systemu nawadniania

Pracownia Architektury Krajobrazu
systemy nawadniania

Dane kontaktowe
Telefon: +48 606 344 630
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Siedziba firmy
ul. Kubusia Puchatka 8
05-830 Nadarzyn, Mazowieckie

Systemy nawadniania ogrodów i terenów zielonych projektujemy na terenie całej Polski, skupiając się w szczególności na Mazowszu oraz okolicznych regionach. Oferujemy realizację w wielu miastach: Warszawa, Pruszków, Legionowo, Wołomin, Otwock, Nowy Dwór Mazowiecki, Żyrardów, Ząbki, Marki, Łomianki, Warka, Skierniewice, Płock, Łódź.